logo
Контакти
рослинництво
Гортайте до низу

РОСЛИННИЦТВО

Наш земельний банк складає 10700 га. Ми вирощуємо традиційні культури: кукурудзу, соняшник, сою, пшеницю та забезпечуємо тваринництво кормовими культурами такими як люцерна, тритікале, сорго та інші.

Використання новітніх технологій та сучасної техніки сприяє щорічному покращенню показників урожайності.Управління агрономічними процесами здійснюється цифровими програмами Cropwise Operations, FieldView, MyJohnDeere. Для польових робіт використовується техніка світових виробників: JOHN DEERE, CLAAS, CASE, HORSCH, JCB, PÖTTINGER.

У господарстві на площі близько 500 га використовується система дощувального зрошування, що дає змогу, сумісно з світовими виробниками, вирощувати насіння на ділянках гібридизації.
Для підвищення рентабельності виробництва шляхом збільшення врожайності і зниження виробничих витрат – використовуємо систему точного землеробства.
Здійснення виробничої діяльності підприємства безпосередньо пов’язане з дотриманням екологічних норм, максимальним отриманням дохідної частини від виробництва у поєднанні зі зменшенням впливу на навколишнє середовище та його збереженням.

01.